Rolety

Rolety bambusowe

 

 

Ogromny wybór rolet może sprawić, że się pogubimy i już sami nie będziemy wiedzieć, które wybrać. Może warto wtedy postawić na piękno płynące z natury. Bo właśnie poczujemy się bliżsi przyrody z roletami bambusowymi.

Rolety bambusowe to znakomite osłony okienne, wykonane z gęsto plecionych słomek, które połączone są za pomocą cienkich listewek z bambusa. Do naszego wnętrza wpuszczą tyle światła, ile potrzeba, aby wprawić nas w dobry nastrój. Znakomicie podkreślą całą aranżację wnętrz, a dodatkową ozdobą są ich naturalne fałdy.

 

Każdepomieszczeniezostanie"ożywione"zasprawąroletbambusowych.Zyskanoweoblicze,swójindywidualnycharakter.Wnętrzadziękinaturalnymozdobomstająsiębardziejprzytulne,powstajewnichbardziejintymnyklimat.

Rolety bambusowe są wspaniałą alternatywą do pokoju dziennego czy salonu. Kiedy je zasłonimy, ograniczą nadmiar dostających się do wnętrza promieni słonecznych, jednocześnie nie spowodują całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Pozwoli to na przykład na spokojne oglądanie filmu w ciągu dnia.

Dostępne są w różnych odcieniach – ciemniejszych i jaśniejszych, w niektórych sklepach można kupić farbowane na konkretne kolory, w różne wzory czy o różnej fakturze.