Rolety

Rolety rzymskie

Doskonałąalternatywądlaosób,któreceniąsobiewystrójpełenszykuielegancji,aletakżepraktyczneiwygodnerozwiązania,będąroletyrzymskie.Towłaśniejestprzykładnapołączenieprzyjemnegozpożytecznym.Ichpięknonadapomieszczeniuuroku,aużytkowanieokażesięniezwyklewygodne.

Rolety rzymskie wykonane są z różnych materiałów. Niektóre stanowią swego rodzaju firany – zrobione są z cieńszych i delikatniejszych tkanin, właśnie na wzór firanek, inne pełnią funkcję zasłon – i te są znacznie grubsze, mocniejsze.

Podobnie jak wszystkie pozostałe rolety, rolety rzymskie łatwe są w montażu i utrzymaniu. Ich dodatkową zaletą jest to, iż można je prać. Jest to możliwe właśnie dzięki materiałom, z jakich są produkowane. Być może jest to jeden z wielu czynników sprawiających, że cieszą się one coraz większą popularnością.

Kolejnym atutem jest możliwość demontażu materiału zasłaniającego – dzięki temu, nawet jeśli pojawią się poważniejsze zabrudzenia, można zwyczajnie wymienić tę część rolety. Będzie to świetna okazja do zmiany wystroju wnętrza! Taki materiał jest znacznie tańszy niż nowa roleta czy plisa, a z pewnością zaspokoi potrzebę choć drobnych zmian w najbliższym otoczeniu.